סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות
המהפיכה הרובוטית
דלג על המהפיכה הרובוטית

המהפיכה הרובוטית

המפגש יתקיים ביום שלישי 14 בספטמבר, 2021
מוזיאון ארץ ישראל, חיים לבנון 2, רמת אביב, תל-אביב

 

 

מה אתם יודעים על רובוטים? האם אתם מאלו שמייחלים לרגע בו ימלאו רובוטים משימות מונוטוניות ויום יומיות או שאתם דווקא חוששים מהשתלטות הרובוטים על חיינו?

כבר במחצית המאה העשרים הופיעו לראשונה יצורים מכנים שידעו לבצע משימות בצורה אוטומטית אך מאז ועד עתה לא צבר תחום הרובוטיקה תאוצה מסיבות שונות. כיום אנו נמצאים בנקודת מפנה בשימוש ברובוטים חכמים. הסיבות הן הגעתן לבשלות של מספר טכנולוגיות המשמשות אבני בניין לרובוטים כולל חיישנים מתקדמים, בינה מלאכותית, סוללות יעילות, ראיה ממוחשבת ושבבים זעירים בעלי יכולת עיבוד אדירה.

בקרב המשתמשים חלוקות הדעות. יש המעוניינים בעידוד הכנסתם של רובוטים לכל תחום אפשרי כדי שיחסכו לנו עבודות משעממות, מלוכלכות ומסוכנות וכמובן ימלאו את המחסור בידיים עובדות בתחומים כגון חקלאות, בריאות, תעשייה ובנייה.  אחרים מוטרדים ממצב בו הרובוטים  יתפסו את מקומות עבודתם או ישתלטו על העולם. ניסיון העבר מוכיח כי מהפיכות טכנולוגיות יצרו תפקידים חדשים תוך כדי עלייה בתפוקה, ובאיכות החיים וגם הרובוטים הם בסופו של דבר מכשירים טכנולוגים שמטרתם לייעל את חיינו.

במפגש הקרוב של הסיליקון קלאב, פורום מנכ"לי חברות ההייטק בישראל, נפגוש כמה מהחברות היצירתיות ביותר בתחום הרובוטיקה בישראל ואף נדון בהשלכות המהפכה הרובוטית על חיינו. 

 

IN THE NEWS

סיליקון קלאב

"האקוסיסטם של החדשנות הישראלית הוא המפתח להצלחת ההייטק הישראלי. דבר שקיבל משמעות ברורה יותר מאז שנכנסתי לתפקידי." כך אמר מנכ"ל הרשות לחדשנות אהרון אהרון בהופעה ראשונה בתפקידו הנוכחי בפני משתתפי מפגש מועדון השבבים הישראלי ערב סוכות.קרא עוד
"המרכיבים הקריטיים לבטחונה של ישראל הם מנהיגות מלמעלה וחינוך מלמטה, ורק אחר כך העוצמה הצבאית". כך אמר שר הבטחון לשעבר משה בוגי יעלון, במפגש מועדון השבבים הישראלי שעסק במנהיגות.קרא עוד
לכל הכתבות
תמונות ממפגש אפריל 2021
דלג על תמונות ממפגש אפריל 2021

תמונות ממפגש אפריל 2021

ד"ר תומר סיימון
ד"ר תומר סיימון
תא"ל יניב רותם
תא"ל יניב רותם
ד"ר צחי גליקמן
ד"ר צחי גליקמן
Robotic Buddhist priest bebuts in Japan
Robotic Buddhist priest bebuts in Japan
מפיתוח טילים למיגור נגיפים - הקורונה ברפאל
מפיתוח טילים למיגור נגיפים - הקורונה ...
שאלות ותשובות לקהל בהשתתפות מרצי הכנס
שאלות ותשובות לקהל בהשתתפות מרצי הכנס
עליונות טכנולוגית ביטחונית - אזרחית
עליונות טכנולוגית ביטחונית - אזרחית
שלמה גרדמן, יו"ר המועדון ומנחה המפגש
שלמה גרדמן, יו"ר המועדון ומנחה ...

מוזיאון ארץ ישראל
חיים לבנון 2, רמת אביב, תל-אביב

רכבת ישראל
תחנת האוניברסיטה
אוטובוסים
דן - 7, 13, 24, 25, 45, 127
אגד - 126, 171, 270, 271
אפיקים - 121
קווים - 94
נתיב אקספרס - 604
רכב
עבור לתוכן העמוד