סליידר כתבות
דלג על סליידר כתבות
סיליקון קלאב
דלג על סיליקון קלאב

סיליקון קלאב

הסיליקון קלאב הוא מועדון מנכ"לי חברות ההייטק בישראל. המועדון הוקם במטרה לאפשר למנהלי חברות בתעשייה עתירת הידע בישראל להיפגש במסגרת קבועה בה יוכלו להחליף דעות, להתעדכן בנעשה בתעשייה ואף ללמוד איש מניסיונו של רעיהו. הצורך במקום מפגש בא מהתעשייה והוא חשוב במיוחד בתקופה זו המציבה אתגרים טכנולוגים וכלכליים לחברות בוגרות כמו גם לחברות הזנק צעירות. חברות אלה נאלצות למצוא פתרונות יצירתיים ומודלים פיננסים חדשים בכדי להתמודד עם הגידול הניכר בעלויות התפעול והפיתוח. 
הסיליקון קלאב הינו המועדון היחיד המאפשר למנכ"לים ובכירים מתעשיית ההייטק להיפגש על בסיס רבעוני קבוע. בכל מפגש משתתפים כ- 150 מנהלים בכירים בה הם יכולים להתעדכן בחידושים ובמגמות המרכזיות בתעשייה כמו גם להיפגש עם בכירים מהצמרת הפוליטית והכלכלית של מדינת ישראל.
כאמור, המועדון מקיים ארבעה מפגשים בשנה. כל מפגש מוקדש לנושא מסוים ומחולק לשני חלקים:
מפגש חברים ונטוורקינג - הזדמנות מצוינת לפגוש מכרים ולהכיר בכירים אחרים מתעשיית ההייטק. כולל ארוחת ערב קלה.
הרצאות בנושא המפגש - הרצאות קצרות ו/או דיון בנושא המפגש ע"י בכירי התעשייה ואורחים הקשורים לנושא הנידון. כמו כן, לפי מנהג המועדון, בתחילת כל מפגש מוצגת חברת הזנק חדשה בתעשייה.
הסיליקון קלאב מיועד למנכ"לים, יושבי ראש וסמנכ"לים בחברות מהתעשייה עתירת הידע כמו גם לשותפים בקרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים. מפגשי המועדון תוכננו במיוחד כדי להתאים ללוח הזמנים העמוס של בכירים אלו. לכן הם מתקיימים בסיום יום העבודה ומוגבלים לשלוש שעות בלבד.
ההשתתפות במפגשי המועדון מיועדת בעיקר לחברים אשר שילמו דמי חבר שנתיים. ניתן להירשם למפגש אחד כדי להתרשם ממפגשי המועדון (לאלו שטרם ביקרו בו בעבר).


 להרשמה למועדון לחץ כאן.

IN THE NEWS

סיליקון קלאב

"האקוסיסטם של החדשנות הישראלית הוא המפתח להצלחת ההייטק הישראלי. דבר שקיבל משמעות ברורה יותר מאז שנכנסתי לתפקידי." כך אמר מנכ"ל הרשות לחדשנות אהרון אהרון בהופעה ראשונה בתפקידו הנוכחי בפני משתתפי מפגש מועדון השבבים הישראלי ערב סוכות.קרא עוד
"המרכיבים הקריטיים לבטחונה של ישראל הם מנהיגות מלמעלה וחינוך מלמטה, ורק אחר כך העוצמה הצבאית". כך אמר שר הבטחון לשעבר משה בוגי יעלון, במפגש מועדון השבבים הישראלי שעסק במנהיגות.קרא עוד
לכל הכתבות
תמונות ממפגש אפריל 2021
דלג על תמונות ממפגש אפריל 2021

תמונות ממפגש אפריל 2021

ד"ר תומר סיימון
ד"ר תומר סיימון
תא"ל יניב רותם
תא"ל יניב רותם
ד"ר צחי גליקמן
ד"ר צחי גליקמן
Robotic Buddhist priest bebuts in Japan
Robotic Buddhist priest bebuts in Japan
מפיתוח טילים למיגור נגיפים - הקורונה ברפאל
מפיתוח טילים למיגור נגיפים - הקורונה ...
שאלות ותשובות לקהל בהשתתפות מרצי הכנס
שאלות ותשובות לקהל בהשתתפות מרצי הכנס
עליונות טכנולוגית ביטחונית - אזרחית
עליונות טכנולוגית ביטחונית - אזרחית
שלמה גרדמן, יו"ר המועדון ומנחה המפגש
שלמה גרדמן, יו"ר המועדון ומנחה ...

מוזיאון ארץ ישראל
חיים לבנון 2, רמת אביב, תל-אביב

רכבת ישראל
תחנת האוניברסיטה
אוטובוסים
דן - 7, 13, 24, 25, 45, 127
אגד - 126, 171, 270, 271
אפיקים - 121
קווים - 94
נתיב אקספרס - 604
רכב
עבור לתוכן העמוד