אודות הסיליקון קלאב

הסיליקון קלאב הוא מועדון מנכ"לי חברות ההייטק בישראל. המועדון הוקם במטרה לאפשר למנהלי חברות בתעשייה עתירת הידע בישראל להיפגש במסגרת קבועה בה יוכלו להחליף דעות, להתעדכן בנעשה בתעשייה ואף ללמוד איש מניסיונו של רעיהו. הצורך במקום מפגש בא מהתעשייה והוא חשוב במיוחד בתקופה זו המציבה אתגרים טכנולוגים וכלכליים לחברות בוגרות כמו גם לחברות הזנק צעירות. חברות אלה נאלצות למצוא פתרונות יצירתיים ומודלים פיננסים חדשים בכדי להתמודד עם הגידול הניכר בעלויות התפעול והפיתוח. 
 
הסיליקון קלאב הינו המועדון היחיד המאפשר למנכ"לים ובכירים מתעשיית ההייטק להיפגש על בסיס רבעוני קבוע. בכל מפגש משתתפים כ- 150 מנהלים בכירים בה הם יכולים להתעדכן בחידושים ובמגמות המרכזיות בתעשייה כמו גם להיפגש עם בכירים מהצמרת הפוליטית והכלכלית של מדינת ישראל.

כאמור, המועדון מקיים ארבעה מפגשים בשנה. כל מפגש מוקדש לנושא מסוים ומחולק לשני חלקים:
מפגש חברים ונטוורקינג - הזדמנות מצוינת לפגוש מכרים ולהכיר בכירים אחרים מתעשיית ההייטק. כולל ארוחת ערב קלה.
הרצאות בנושא המפגש - הרצאות קצרות ו/או דיון בנושא המפגש ע"י בכירי התעשייה ואורחים הקשורים לנושא הנידון. כמו כן, לפי מנהג המועדון, בתחילת כל מפגש מוצגת חברת הזנק חדשה בתעשייה.
 
הסיליקון קלאב מיועד למנכ"לים, יושבי ראש וסמנכ"לים בחברות מהתעשייה עתירת הידע כמו גם לשותפים בקרנות הון סיכון ומשקיעים פרטים. מפגשי המועדון תוכננו במיוחד כדי להתאים ללוח הזמנים העמוס של בכירים אלו. לכן הם מתקיימים בסיום יום העבודה ומוגבלים לשלוש שעות בלבד.

ההשתתפות במפגשי המועדון מיועדת בעיקר לחברים אשר שילמו דמי חבר שנתיים. ניתן להירשם למפגש אחד כדי להתרשם ממפגשי המועדון (לאלו שטרם ביקרו בו בעבר).

כדי להצטרף למועדון לחץ כאן.

 

 

עבור לתוכן העמוד